E-mail : biuro@fsw.org.pl Telefon : +48 608533151

Zbiórka środków na zakup krzesełka schodowego dla Julki Kuźby

Julka Kuźba

0%
Cel: 10 000,00 zł
Uzbierane: 0,00 zł

Julka w marcu skończyła 15 lat. Choruję na zespół Retta.
Kiedy miała 18 m-cy utraciła wszystkie nabyte umiejętności. Przestała mówić , wstawać,chodzić ,rączki przestały ją słuchać. Nie mogła już sama jeść i bawić się.

Cały czas jest intensywnie rehabilitowana. W ostatnich 2 latach przeszła bardzo ciężką operację nóg z przeszczepem kości oraz operację kręgosłupa. Jest pod opieką wielu specjalistów między innymi neurologa, kardiolog.
Na chwilę obecną Julka przemieszcza się na wózku lub chodzi przytrzymywana na prostych powierzchniach. Nie mówi , porozumiewa się wzrokiem. Jej rączki są niefunkcjonalne.To pogodna ciekawa świata dziewczynka.
Uwielbia muzykę,czytanie książeczek , wierszyków. Wymaga całkowitej pomocy przy każdej czynności życiowej drugiej osoby.
Julka cały czas jest rehabilitowana jednak ze względu na wzrost coraz trudniej pokonać jej rodzicom schody, których w  domu jest sporo i stanowią coraz większe wyzwanie.
 
Celem charytatywki jest zebranie środków na zakup krzesełka schodowego, które ułatwiłoby bezpieczne poruszanie się po domu, wyjść na spacer  czy chociażby do szkoły. Koszt spory, ale wyzwanie przyjete... Pomóżmy!

Informacje o zbiórce

Znajdują się tutaj informacje o zbiórce

Data utworzenia

2024-03-01

Data zakończenia

2024-12-31

Kategoria

Wsparcie

Informacje do fundacji

FUNDACJA SZTUKA WYBORU

Numer telefonu

+48 608533151

E-mail

biuro@fsw.org.pl

Strona WWW

https://www.fsw.org.pl

Ostatni wspierający

Dostępne płatności